Inovatívna tlačiareň značení BBP™31

Inovatívna tlačiareň značení BBP™31

Spoločnosť BRADY predstavuje novú éru v tlači štítkov a značiek – novú tlačiareň BBP™31. Vďaka veľkému dotykovému displeju s intuitívnym ovládaním môžete mať všetky typy značenia doslova v malíčku.

BBP31Bratislava (SK), 20.5.2011:

Korporácia Brady uviedla na európsky trh svoju najnovšiu tlačiareň štítkov, etikiet a značiek BBP™31. Toto inovatívne zariadenie ponúka užívateľovi tisíce možností použitia pre rozmanité aplikácie a zároveň predstavuje kompaktné, ľahko ovládateľné a cenovo atraktívne riešení pre akýkoľvek druh podnikania a činnosti.

BBP™31 bola už skôr uvedená na trh v USA a už po pár týždňoch sa stala hitom v oblasti označovania – je to totiž mobilná termotrasnferová tlačiareň s masívnym dizajnom, ktorá sa hodí do akéhokoľvek pracovného prostredia. Zariadenie disponuje veľkým farebným dotykovým displejom s funkciou “touch and drag” (zachyť a potiahni) pre umiestňovanie a zväčšovanie objektov, ako aj intuitínou navigáciou. Stačí si len zobrať tlačiareň tam, kde je potrebné označovať a vytlačiť všetky potrebné štítky priamo na mieste. Tlačiareň je vybavená sklápacou plnohodnotnou QWERTZ klávesnicou. Podľa potreby ju tak možno používať v samostatnom režime alebo s pripojením k PC. Nespornou výhodou je vstavaná technológia “Smart Cell”, ktorá sama rozoznáva vložený material a farbiacu pásku, nakalibruje tlačiareň a naformátuje správnu predlohu štítku na displej.

Zariadenie BBP™31 je vybavené mnohými užitočnými funkciami, aq teda dokáže spracovať akúkoľvek úlohu pre označovanie v podniku. Tlačiareň dokáže tlačiť štítky so šírkou od 12,7 do 101,6 mm pri rýchlosti 76 mm/s. Využíva zabudované predlohy pre mnohé typy štítkov, vrátane bohatej knižnice vopred vytvorených značiek a symbolov. Prináša okamžité riešenie a ponúka možnosť ukladať najčastejšie používané formáty a vlastné predlohy.

Tlačové úlohy pre BBP™31 je možné zadávať zo softvéru MarkWare™ alebo programov na platforme Windows®. Tlačiareň podporuje import grafických objektov a fontov, ponúka sprievodcov pre tvorbu označení na potrubia a pre etikety na nebezpečné látky podľa predpisov CLP a GHS. Ďalšími vstavanými funkciami sú vkladanie dátumu a času, serializácia dát, viacnásobné tlačové úlohy a tvorba čiarových kódov.

Zariadenie BBP™31 potlačí stovky rôznych typov etikiet, pások, visačiek a materiálov, čím vyrieši všetky zadania na označovanie a identifikáciu v akomkoľvek podniku alebo inštitúcii. Okrem iných pracuje s materiálmi v kontinuálnych návinoch, s fotoluminiscenčnými a reflexnými páskami, s pestrou škálou vinylových a polyesterových materiálov, s magnetickými a nizkoteplotnými štítkami, samolaminovacími štítkami na označovanie káblov, etiketami s bezpečnostnými prvkami, s visačkami pre skladové hospodárstvo, s vopred vyseknutými etiketami alebo s etiketami s predtlačenou hlavičkou pre špeciálne zadania a pre označovanie nebezpečných látok.

Tlačiareň BBP™31 je nielen výkonným, kompaktným, robustným, jednoducho ovládateľným a všestranným zariadením, ale zároveň predstavuje aj cenovo výhodné a progresívne riešenie pre označovanie a identifikáciu. Okrem týchto výhod získa jeho používateľ spoľahlivé zariadenie s profesionálnym servisom, technickou a zákazníckou podporou, ako je pri produktoch Brady bežným štandardom. Aj to sú dôvody, prečo patrí spoločnosť Brady v celosvetovom meradle k vedúcim poskytovateľom riešení pre označovanie a bezpečnosť v priemysle.

Pri uvedení na trh podporuje Brady novú tlačiareň BBP™31 limitovanou ponukou 30% zľavy  na špeciálny odolný vinyl B-595. Ponuka platí pre kombinované objednávky tlačiarne BBP™31 a materiálov B-595.

Informácie o tlačiarni BBP™31