Efektívna údržba

Efektívna údržba

Vyššia efektivita vďaka jasnému vizuálnemu značeniu pre údržbu

Operácie údržby v podniku sú nevyhnutné pre udržanie a zabezpečenie výrobnej kapacity. Zvyčajne znamenajú dočasné obmedzenie výrobných výkonov, a preto je efektivita údržby dôležitým faktorom. Spoločnosť Brady ponúka šikovné riešenie, ktoré môže výrazne zvýšiť efektivitu údržby - spoľahlivé vizuálne značky a štítky, s možnosťou ich dizajnu a tlače priamo na mieste.

Efektívna údržba

Vyššia efektivita údržby

Vďaka spoľahlivým a vysoko prispôsobiteľným značkám a štítkom možno jasne označiť tie miesta v prevádzke a na zariadeniach, ktoré vyžadujú pozornosť pri údržbe. Tým sa stávajú ľahko identifikovateľnými. Značenie a štítky možno použiť aj ako nosiče informácií s pracovnými pokynmi, aby každý technik vedel, aké nástroje a ochranné pomôcky má pre danú úlohu, alebo aký je požadovaný stav zariadenia po údržbe.

 

Okamžitá dostupnosť

S profesionálnou tlačiarňou štítkov Brady máte ihneď k dispozícii takmer akékoľvek značenie pre vizuálnu komunikáciu. Výrazné samolepiace a magnetické bezpečnopstné značky, štítky s pokynmi a inštrukciami je tak možné vyrobiť bez čakania a to aj počas údržby, ak sa zistí, že pre zlepšenie v budúcnosti by bolo dobré pridať ďalšiu infomáciu alebo označiť ďalší dôležitý bod. Stačí len založiť materiál do tlačiarne, v aplikácii Brady Workstation nadizajnovať štítok, vytlačiť ho a aplikovať na miesto.

 

Vhodné pre všetky aplikácie

Spotrebné materiály pre tlačiarne sú k dispozícii v mnohých rôznych veľkostiach, tvaroch aj farbách, čo Vám ponúka tvorivú voľnosť pre každý potenciálny prípad. V závislosti na modeli tlačiarne je možné využívať jednofarebnú, viacfarebnú, či plnofarebnú  tlač, ako aj vyzerávanie tvarov. Takto pripravené štítky je možné aplikovať na meradlá, súčasti strojov alebo nástroje rôznych – i nepravidelných – tvarov. Samolepiace štítky môžu byť vybavené trvalým alebo odstraniteľným adhezýívam, alebo magnetickým pásom, aby sa pre vybrané aplikácie mohli premiestňovať podľa potreby.

 

Brožúrka s užitočnými fotografiami z konkrétnych situácií z oblasti údržby

Efektívna údržba

Formular

Mám záujem o informačné emaily
o novinkách a akciáchDescriptionC_OptIn


* Pre pohodlný prístup k dokumentu Vám pošleme email s linkou na jeho stiahnutie. Záleží nám na ochrane Vašich osobných údajov, preto si prosím pozrite Zásady ochrany osobných údajov.