Telecom / Datacom

Telecom / Datacom

Či už ide o počítače, telefóny alebo wifi, telekomunikačná sieť je tvorená jednoduchými, koaxiálnymi či optickými káblami. Spoľahlivé označenie káblov je kľúčový prvok dobrej inštalácie, pričom proces identifikácie musí byť jednoduchý a rýchly.

Telekomunikační operátori majú striktné požiadavky - potrebujú výrobky odolné po celú dobu životného cyklu ich siete, teda minimálne 20 rokov a často za veľmi nepriaznivých podmienok. Pritom požadujú systémy, ktoré môžu byť zaradené do ich výrobných procesov a spĺňať prísne požiadavky kvality.

Výkonný systém značenia káblov teda musí používať etikety, ktoré sú odolné, a zároveň je ich aplikácia rýchla a jednoduchá. Všetky tieto vlastnosti spĺňajú etikety a tlačiarne Brady.

Štítky sa jednoducho snímajú z nosnej pásky a ich aplikácia na kábel alebo rozvodnicu je bezproblémová. Prilepujú sa rýchlo a presne, ich priľnavosť je veľmi vysoká a v priebehu životnosti sa neznižuje.

Kvalitné etikety pomáhajú významne znížiť nebezpečenstvo prerušenia siete a prinášajú tak až 75% úspory.

Vyjadrenia našich zákazníkov...

Pán Bouchez, vedúci prevádzky centra na spracovanie dát:

Zaisťujeme prenos dát medzi pobočkami našich klientov, ktorí sú predovšetkým z bankového sektoru. Prenášané informácie sú pre nich životne dôležité a naše zariadenia sú zložité a neustále sa vyvíjajú. Akékoľvek prerušenie služieb nás stojí vysoké penále a teda sa počíta každá minuta, o ktorú sa podarí servisný zásah do inštalácie skrátiť. Z tohto dôvodu sme sa pri inštaláciách našich sietí rozhodli používať príručné tlačiarne Brady TLS2200. Tieto šikovné zariadenia nám umožňujú používať etikety, ktoré plne zodpovedajú našim aplikáciam a pomáhajú nám pritom dodržať obmedzený čas na servisný zákrok. Jednoduchosť a rýchlosť použitia TLS2200 od Brady nám umožňuje mať vždy potrebné značenie po ruke."