Plnoautomatizované označovanie dosiek plošných spojov

Plnoautomatizované označovanie dosiek plošných spojov

Naše kompletné a spoľahlivé riešenie označovania pre dosky plošných spojov poskytuje automatizovanú vysledovateľnosť a umožňuje generovať inteligentné výrobné údaje o výrobných linkách na povrchovú montáž.

Sledujte každú dosku plošných spojovZistite, aká praktická môže byť integrácia automatizovanej identifikácie dosiek s plošnými spojmi.

Naše kompletné riešenie vysledovateľnosti umožňuje spojiť každú dosku plošných spojov vo výrobe s prostredím inteligentného podniku (Smart Factory). S naším riešením dokážu dosky plošných spojov generovať údaje a odosielať ich do výrobného informačného systému, do iných strojov a výrobných cyklov alebo do dodávateľského reťazca smerom nahor aj nadol.

Zistite, aká praktická môže byť integrácia automatizovanej identifikácie dosiek s plošnými spojmi.

Pozrite si infografiku

 

Spoľahlivé štítky

Spoľahlivé štítkyNáš sortiment spoľahlivých štítkov na dosky plošných spojov je určený na automatické aplikovanie a dokáže uchovávať 2D kódy a čiarové kódy čitateľné v podmienkach výroby dosiek plošných spojov, aby ostali čitateľné pre skenery počas celého výrobného procesu.

  • Štítky pre potlač a aplikáciu: polyimidové štítky sú navrhnuté tak, aby držali prilepené a zostávali čitateľné pri teplotách až do 300 °C alebo pri vystavení typickým chemikáliám a čistiacim procesom používaným pri výrobe dosiek plošných spojov.
  • Štítky pre laserové gravírovanie: navrhnuté na zvládanie výrobných procesov dosiek plošných spojov a zvýšenie kontrastu laserového značenia na uľahčenie čítania skenovacími systémami.
  • Maskovacia fólia: vyvinutá na ochranu dosiek počas výrobných procesov vrátane spájkovania vlnou a vyrovnávania horúcim vzduchom. Maskovacia fólia sa dá sa bezproblémovo odstrániť bez zanechania stôp.

Vyskúšajte si naše spoľahlivé štítky vo svojom prostredí a presvedčte sa, ako spoľahlivo fungujú.

Získať vzorky

 

Automatizácia

AutomatizáciaPlnoautomatizované riešenie označovania dosiek plošných spojov dokáže poskytovať vysledovateľnosť a analýzu výrobného procesu bez ľudského zásahu. Ponúkame viacero riešení automatizácie v závislosti od vašich potrieb:

  • Tlačový aplikačný systém BSP61: poskytuje konzistentnú priebežnú tlač, presné polohovanie a aplikáciu štítkov v takmer všetkých výrobných procesoch.
  • Podávač štítkov ALF14: poskytuje efektívne automatizované podávanie štítkov, je rýchly, účinný, jednoducho sa používa a dá sa nasadiť kdekoľvek na výrobnej linke.
  • Tlačiareň priemyselných štítkov BradyPrinter i7100: poskytuje odolnú a veľmi presnú tlač štítkov aj v kriticky veľkých objemoch.
  • Skenery: s prenosnými alebo integrovanými skenermi dokážu systémy vysledovateľnosti prevyšovať požiadavky dodávateľského reťazca a generovať údaje, ktorých analýzou je možné optimalizovať výrobu.

Získajte praktické skúsenosti s našimi systémami a zistite, ako automatizovaná vysledovateľnosť dokáže optimalizovať váš podnik.

Vyžiadať predvedenie

 

Stiahnuť brožúru

Formular