Letectvo

Letectvo

Či už je to v letiacom lietadle, alebo v kontrolnej veži na zemi, letecká prevádzka si od všetkých súčastí systému vyžaduje každodennú spoľahlivosť a výkonnosť, pretože na nej závisia tisícky životov.
Materiály Brady byly speciálně testovány, zda odpovídají přísným požadavkům oboru letectví.

Spoločnosť Brady ako špecialista na identifikáciu čiarovými kódmi, pomáha svojimi vysoko výkonnými a osvedčenými riešeniami a materiálmi na označovanie všetkým účastníkom v leteckom priemysle. Tieto riešenia, ktoré podliehajú homologácii, boli prísne testované v laboratóriách i v reálnych podmienkach tak, aby spĺňali špecifické požiadavky.

Vďaka riešeniam Brady sa značenie káblov a vodičov stáva rýchlou a jednoduchou realizovanou operáciou!

 

Stretávate sa s nasledujúcimi problémami? 

Máme pre Vás riešenie!

Odlepovanie etikiet

Vyvíjame a ponúkame mnoho materiálov, ktoré sú spoločne so špeciálnym lepidlom schopné odolávať aj veľmi drsným klimatickým podmienkam, poškriabaniu, oterom alebo poškodeniu vodou alebo chemikáliami.

Nečitateľnosť informácie

Naše termotransferové tlačiarne sú zárukou vysokej kvalitu potlače, čo zaisťuje presné čítanie informácii uvedených na etikete aj po niekoľkych rokoch vystavenia drsným podmienkam okolitého prostredia.

 

Vyjadrenia Brady zákazníkov...

Pán Dimier, vedúci výroby jedného z výrobcov koaxiálnych káblov pre oblasť letectva a obranných systémov:

Sme partnerom spoločnosti Brady už niekoľko rokov. Pre nás sú najdôležitejšími aspektami spolupráce vysoká kvalita výrobkov, dodržiavanie termínov a skutočnosť, že máme jedného dodávateľa pre kompletné riešenia identifikácie – od tlačiarní cez software, spotrebný materiál, čítačky až po spoľahlivý popredajný servis.“