Laboratóriá

Laboratóriá

Ponuka etiket a tlačiarní Brady je ideálna pre označovanie v biotechnologických, chemických a biochemických laboratóriách, takisto ako aj pre súdne lekárstvo. Nech už pracujete v patológii, histológii, chromatografii, alebo v inom vednom odbore, identifikačné riešenia Brady Vám pomôžu dodržiavať správne laboratórne postupy.
Formulár bol úspešne odoslaný.

Náš pracovník Vás bude kontaktovať.

Etikety, ktoré sa prispôsobia veľkostiam skúmaviek, sklíčok a stojanom na skúmavky.

  • Štítky, ktoré budú čitateľné vždy a všetkými
  • Označenie schopné odolať i extrémnym podmienkam v mraziacich boxoch, v autokláve, v tekutom dusíku alebo vo vriacej vode, byť rezistentné voči rozpúšťadlám ako je xylen, dimethyl-sulfoxid a etanol
  • Brady riešenie znamená jednoduché kódovanie a následné čítanie dát, viac informácií na etiketách a významné zníženie rizika zlyhania ľudského faktora

 

Vyjadrenia našich zákazníkov...

Pan Cuvelier, vedúci farmakologického oddelenia jedného z najväčších výskumných centier farmaceutického priemyslu vo Francúzsku:

Ako osoba poverená automatizáciou histologických procesov som hľadal riešenia pre identifikáciu našich podkladových skiel a kaziet so vzorkami tkanív. Zvolené riešenie Brady zahŕňa tlačiaren IP300, sofware Identilab a etikety na označovanie laboratórnych skiel a kaziet. Zvolený materiál pre podložné sklá odolávajú všetkým rozpúšťadlám používaným pri prenášaní do kúpeľov. Tento identifikačný systém taktiež umožňuje označovať skúmavky a krabice sladované pri -80°C, a to priamo lepením etikety na námrazu. Pri kazetách s tkanivovými vzorkami používame etikety štandartného formátu Brady, ktoré nie je možné odstrániť vďaka systému termozvárania špičkovým jednoúčelovým zariadením BSP31. Kompletné riešenie Brady nám umožňuje zjednotiť pracovné postupy pomocou kvalitných výrobkov aj pri obmedzenom rozpočte."