Hromadná doprava

Hromadná doprava

Systém verejnej dopravy potrebuje identifikačné riešenia káblov, ktoré sú extrémne trvanlivé a odolné voči veľkým teplotným zmenám, znečisteniu a olejom. Musia byť tiež ľahko aplikovateľné a s jednoduchou údržbou. Brady so svojimi vysoko výkonnými materiálmi, ktoré zodpovedajú prísnym predpisom v oblasti bezpečnosti a trvanlivosti, tieto požiadavky spĺňa.

Brady zmršťovacie návlečky sú napríklad homologizované pre francúzske železnice SNCF

Termobužírky B-7646 sú odolné voči organickým kvapalinám, bežným pohonným hmotám a rozpúšťadlám. Bezchybne sa sťahujú okolo vodičov (miera zmrštenia 3:1), čím ich nielen izolujú ale zároveň zaisťujú aj ich trvanlivé označenie.

Zmršťovacie návlečky sa pre optimálnu funkčnosť potlačujú farbiacou páskou typu R-6600, čím zodpovedajú požiadavkám na izolačné materiály a fyzikálnym vlastnostiam podľa normy NF F 00-608 typ A a H, špecifikáciám SAE AS-81531 (trvanlivosť značenia) a metóde MIL-STD-202- 215K (odolnosť k rozpúšťadlám).

 

Pre viac informácií o homologizáciách Brady materiálov nás kontaktujte!

Vyjadrenia našich zákazníkov...

Pan Girard, subdodávateľ podzostáv na riadenie energie vo vlakoch:

Výrobky spoločnosti Brady používame pre identifikáciu dosiek plošných spojov už veľa rokov. Keď sme neskôr uvažovali o skvalitnení označovania káblov a rozvodových skríň pri využití existujúcich tlačiarní štítkobv pre PCB, ukázalo sa, že s Brady ide o veľmi ľahké riešenie. Servis zariadení a jednoduchá implementácia nových materiálov do systému boli ďalším rozdielom oproti konkurenčným ponukám, ktoré sme v tendri obdržali. V našej výrobe sa totiž chceme plne koncentrovať na vlastné produkty a pre oblasť identifikácie sa spoľahnúť na špecialistu pre značenie, akým spoločnosť Brady nepochybne je."