Elektronika

Elektronika

Brady je synonymum pre jednoduché označovanie elektronických súčiastok.

Elektronický priemysel vyžaduje vysoko výkonnú techniku označovania určenú pre identifikáciu a sledovateľnosť jednotlivých dielov v akýchkoľvek podmienkach.

Brady ponúka celý rad označovacích riešení vhodných na sledovanie dosiek plošných spojov a ďalších výrobkov malých rozmerov (mini etikety s čiarovým alebo datamatrix kódom s vysokým rozlišením), rovnako ako veľkých súčiastok a konečných výrobkov.

Jednoduchosť použitia

Integrované systémy tlače a aplikácie etikiet – dva štandardné aplikátory spolu s exkluzívnym systémom vysunutia etikety z nosnej pásky tvoria spoľahlivé a výkonné riešenie pre aplikáciu technických materiálov akejkoľvek veľkosti.

Výkonnosť a trvanlivosť

Vďaka trvanlivým a odolným materiálom pre označovacie systémy je zaručená čitateľnosť údajov po celú dobu životnosti súčiastky alebo konečného produktu.

Skrátenie doby odstávky

Náklady, ktoré sú spojené s odstávkou výrobnej linky sa v krátkom čase stávajú závažným problémom pre efektivitu výroby. Brady riešenia sú koncipované tak, aby bolo zásobovanie liniek označovacím materiálom plynulé.

Jednoduchosť sledovania a spätná sledovateľnosť

Termotransferová (THT) potlač je presná a prakticky nezničiteľná. Vášmu značeniu poskytne čitateľnosť a kvalitu.

Adaptabilné riešenia

Štýly, formáty a polyvalentné materiály etikiet pre všetky typy vodičov, káblov a elektronických súčiastok. Brady dokáže uspokojiť všetky potreby značenia, od tých najzákladnejších až po špecifické.

 

 

Vyjadrenie našich zákazníkov...

Pán Allard, zodpovedný pracovník pre metodiku v podniku na výrobu dosiek plošných spojov pre dekódery:

Brady dodalo našej spoločnosti ideálne riešenie umožňujúce označovať plošné spoje na začiatku výrobného procesu. Etikety z materiálu B-497 v sebe spája všetky vlastnosti, ktoré potrebujeme - malý rozmer umožňujúci označovať jasne pred potlačou dosky, ďalej material v kombinácii s doporučenou páskou zaručuje odolnosť voči látkam používaných na čistenie plošných spojov. A samozrejme odolnosť etikety voči pôsobeniu tepla umožňuje označené dosky plošných spojov vkladať do pece bez straty čitateľnosti označenia v priebehu všetkých fáz výroby."