Identifikačné štítky na mieru

Identifikačné štítky na mieru

Spoľahlivé riešenie potrieb identifikácie.

Brady vyvíja spoľahlivé etikety a riešenia identifkácie, ktoré odolávajú extrémnym teplotám, chemickým látkam, tlaku aj oderu. Tieto preverené štítky zvyšujú produktivitu, ulahcujú riešenie problémov, umožnujú dokonalú vysledovatelnost, zlepšujú bezpecnost pracoviska a prinášajú dalšie výhody identifikácie v nárocných prostrediach a spôsoboch použitia.

 


Akýkoľvek povrch, akékoľvek prostredie

Profesionálne identifikačné štítky na mieru

Profesionálne identifikačné etikety dokážu spoľahlivo označiť aj zložité povrchy v náročných priemyselných podmienkach. Na vývoj štítkov, ktoré budú držať na čistých, či drsných, mastných, alebo lakovaných povrchoch a ostanú čitateľné aj po vystavení extrémnym teplotám, chemikáliám, tlaku, či abrázii, využíva spoločnosť Brady najnovšie poznatly z oblasti materiálovej technológie, vlastné dlhoročné skúsenosti z celého sveta a rozličných aplikácií.

 

Identifikačný štítok pre Vás

Ak hladáte riešenie pre unikátne identifikacné zadania, pracovníci zákazníckej podpory a vývojári spolocnosti Brady sú pripravení navrhnút a vytvorit ten správny odolný identifikacný štítok šitý priamo Vám na mieru. Voliteĺné paramatre, ktoré sa dajú rôzne kombinovať sú materiál, lepidlo, povrchová úprava, laminácia, veľkosť, farba, tvar, usporiadanie na nosnej páske a predtlačená potlač.

 

Tlač priamo na mieste

Rovnako ako štandardné etikety, aj štítky prispôsobené na mieru je možné potláčať a finalizovať kdekoľvek je to potrebné. Stačí si nainštalovať aktualizáciu firmware do Vašej tlačiarne Brady, ktorou je možné tlačiť aj štítky na mieru. Vložte dodanú rolku s etiketymi, vytvorte si dizajn s požadovanými informáciami, ktoré chcete mať na štítku a spustite tlač. Hotoévými štítkami označte, čo potrebujete.

Využite možnosť zvýšiť produktivitu, zlepšiť ostraňovanie závad, dosiahnuť úplnú vysledovateľnosť, zvýšiť bezpečnosť na pracovisku a získať ďalšie výhody identifikácie s odolnými profesionálnymi etiketami, ktoré presne zodpovedajú Vašim potrebám.

 

Stiahnuť príručku

Formular

 

Vaše možnosti s Brady:

My tvoríme tvar štítkov, my tlačíme

 

Potrebujete veľké množstvo štítkov priemyselnej kvality? Nechajte si ich vytlačiť v spoločnosti Brady vo fotografickej kvalite vo vysokom rozlíšení. K dispozícii sú kódy farieb RAL, Pantone a ďalšie. Tolerancie presnosti tlače max. 0,1 mm vylepšujú plnofarebnú kvalitu malých a komplexných textov, firemných log, čiarových kódov a piktogramov na našich spoľahlivých štítkoch.

 

Označovanie elektrických
a elektronických zariadení

Štítky pre
automobilový priemysel

My tvoríme tvar štítkov, Vy tlačíte

 

Zažite všetky výhody flexibilnej tlače štítkov podľa potreby priamo u vás. Vložte štandardný alebo na mieru pripravený materiál so štítkami priemyselnej kvality v kazete alebo v role do svojej tlačiarne štítkov, nadizajnujte si obsah štítkov pomocou aplikácií platformy Brady Workstation, vytlačte ich a nalepte. Alebo sa pripojte k svojmu ERP a nechajte si štítky tlačiť a aplikovať automaticky v reálnom čase. Ponúkame širokú škálu možností s jedným cieľom: aby ste akýkoľvek potrebný štítok alebo značenie mali k dispozícii v priebehu niekoľkých sekúnd.

 

Široké spektrum špecializovaných zariadení
pre identifikáciu a označovanie.

Vy tvoríte tvar štítka, Vy tlačíte

 

Potrebujete niečo špeciálne? Vyhovovala by vám možnosť tlačiť si spoľahlivé, viacfarebné identifikačné štítky ľubovoľného tvaru vtedy, keď ich potrebujete? Jednoducho označujte malé objemy produktov alebo komponentov štítkami, ktoré si môžete vytvoriť a vytlačiť priamo u seba.

 

Tlačiareň štítkov BBP37 Multicolour & Cut ponúka riešenie, ktoré vám umožní priamo u Vás navrhovať, tlačiť a vysekávať aj malé množstvá spoľahlivých etikiet na výrobky v rozličných tvaroch, veľkostiach a farbách.