COVID-19: Riešenia na ochranu Vašich ľudí priestorov

COVID-19: Riešenia na ochranu Vašich ľudí priestorov

Aktuálne o korona víruse

Spoločnosť Brady detailne monitoruje vývoj a dopady šírenia nákazy COVID-19 (koronavírus). Podarilo sa nám úspešne implementovať adekvátne opatrenia s cieľom zachovania výroby a kontinuity a súčasne zaistiť bezpečnosť pracovníkov a pracoviska v plnom súlade s vládnymi nariadeniami. Momentálne naša produkcia pokračuje, rovnako ako vybavovanie objednávok a robíme všetko, čo je v našich silách aby sme zaistili dodávky v dohodnutých termínoch. Sme odhodlaní a pripravený pomôcť Vám s akýmikoľvek požiadavkami na naše riešenia, ktoré Vám pomáhajú chrániť a identifikovať Vašich ľudí, produkty a prevádzky.

Váš čas je drahocenný - sme pripravení podporiť Vás v akejkoľvek požiadavke alebo riešení na mieru.

Váš tím BRADY

Brožúra COVID-19Brožúra COVID-19

 

Obsahuje kolekciu precízne vybratých identifikačných a bezpečnostných riešení pre boj so šírením nákazy COVID-19.

 

Stiahnite si brožúrku COVID-19

 

 

Riešenia pre bezpečné pracovisko

 

Bezpečnostné značenie

Pri voľbe bezpečnostných tabuliek je potrebné brať do úvahy okrem obsahovej stránky aj odolnosť materiálu, z ktorého sú bezpečnostné tabuľky vyrobené.

 

Viac informácií

 

Nástroje na prevenciu a odstraňovanie rozliatí

Ponúkame širokú škálu nástrojov na prevenciu a odstraňovanie rozliatí pre rozliatia na pevnom povrchu, ktoré je možné nasadiť následne aj preventívne na absorbovanie rozliatí a zabránenie ich šíreniu.

Zistite, aké jednoduché je dosiahnuť bezpečnejšie a efektívnejšie odstraňovanie rozliatí

 

Vytlačte si vlastné označenie
Schopnosť vytvoriť si značenie a štítky priamo na mieste Vám umožní okamžite reagovať na akúkoľvek požiadavku na identifikáciu, či komunikáciu, pričom úplne eliminuje čas potrebný na dodanie hotového značenia.

Príručka tlače bezpečnostného značenia vo vlastnej réžii

 

Riešenia pre laboratóriá
Laboratórne štítky od spoločnosti Brady sú špeciálne vyvinuté pre označovanie vzoriek v biotechnológii, medicíne, chemických, environmentálnych a forenzných ústavoch a laboratóriách.

Stiahnite si brožúrku Laboratory Identification