Tlačové správy

Tlačové správy

Tlačové správy pre voľné uverejnenie v tlačených aj elektronických médiách. Nové produkty, podujatia, oznamy a informácie o pôsobení spoločnosti Brady.

Nová tlačiareň S3100Ľahká tlač trvácneho bezpečnostného značenia pre lepšiu bezpečnosť a efektivitu

Nová tlačiareň štítkov a bezpečnostného značenia S3100 od spoločnosti Brady funguje aj v autonómnom režime a pomáha tak rýchlo a jednoducho vytlačiť širukú škálu bezpečnostných značení a štítkov okamžite, keď je to potrebné.

 

BradyPrinter i5100Nová inteligentná tlačiareň štítkov s vynikajúcim výkonom!

Tlačiareň priemyselných štítkov BradyPrinter i5100 je inteligentná, jednoducho sa používa, poskytuje vynikajúci výkon a umožňuje vytlačiť 1 200 štandardných identifikačných štítkov, ako aj špeciálne štítky prispôsobené používateľovi na mieru.

 

Nová etiketa, ktorá sa do 30 sekúnd rozpustí vo vodeNová etiketa, ktorá sa do 30 sekúnd rozpustí vo vode

Nová papierová etiketa B–403 spoločnosti Brady sa po vystavení pôsobeniu teplej vody úplne rozpustí do 30 sekúnd bez toho, aby poškodila povrch alebo zanechala lepkavé zvyšky. Etiketa z materiálu s označením B–403 je ideálna na krátkodobé označovanie. Má široké možnosti použitia v laboratóriách, doprave, logistike a iných priemyselných odvetviach.

 

Spoľahlivé riešenia potrieb identifikácieSpoľahlivé riešenia potrieb identifikácie

Spoločnosť Brady vyvíja spoľahlivé etikety a riešenia identifikácie, ktoré odolávajú extrémnym teplotám, chemickým látkam, tlaku aj oderu. Tieto preverené etikety môžu významne pomocť zvýšiť úroveň bezpečnosti na pracovisku, zlepšiť odstraňovanie porúch, dosiahnuť úplnú sledovateľnosť a ponúkajú ďalšie výhody profesionálnej identifikácie v náročných aplikáciách a v náročných prostrediach.

 

Bezpečné uzamknutie zaslepovacích prírub pre širokú škálu premerovBezpečné uzamknutie zaslepovacích prírub pre širokú škálu premerov

Uzamknutie zaslepovacích prírub potrubí m zaisťuje vysoko viditeťnú, fyzickú bariéru, ktorá funguje ako prevencia pred priamym kontaktom so zaslepovacími prírubami počas prebiehajúcej údržby. Pri použití s riadne nainštalovanou záslepkou tento zamykací prípravoke a príslušný visací zámok znižuje riziko náhodného uvoľnenia obsahu potrubia. Spoločnosti tak dokážu zvýšiť úroveň bezpečnosti na pracovisku a zlepšiť dodržiavanie smerníce EU č. 89/655 a európskej normy 1037.

 

Vytvorte bezpečné a efektívne pracovisko podľa platných noriemVytvorte bezpečné a efektívne pracovisko podľa platných noriem

Spoločnosť BRADY ponúka trvácne potrubné značenia, bezpečnostné značky, etikety CLP a značenia manipulačných priestorov, s ktorými ľahko vytvoríte normám vyhovujúce, bezpečné a efektívne pracovisko.

 

5 nových bezpečnostných značiek podľa normy ISO 7010 na trvanlivých materiáloch5 nových bezpečnostných značiek podľa normy ISO 7010 na trvanlivých materiáloch

Medzinárodná organizácia pre normalizáciu (ISO) predstavila 5 nových, medzinárodne platných bezpečnostných značiek podľa normy ISO 7010. Tieto nové bezpečnostné značky už spoločnost Brady dodáva na vysoko odolných materiáloch pre optimálnu trvanlivosť v rôznych priemyselných prostrediach.

 

BBP37Nové a vylepšené tlačiarne bezpečnostných značiek: pretože bezpečnosť je vaša priorita

Nové tlačiarne štítkov BBP™35 Multicolour a BBP™37 Multicolour & Cut umožňujú profesionálom pre BOZP a vedúcim pracovníkom vo výrobe rýchlo vytvárať bezpečnejšie a produktívnejšie pracovné prostredie vďaka farebným značeniam a štítkom rôznych tvarov. Tlačiarne ponúkajú široké možnosti používania farieb a vyrezávania tvarov, ako aj jednoduché, automatické nastavenie typu štítkov a intuitívnu dotykovú obrazovku.

 

BBP30Tvorte a tlačte značky pre BOZP a štíhlé prevádzky priamo na pracovisku

Kompletný sortiment tlačiarní bezpečnostných značiek a etiket spoločnosti Brady ponúka možnosť vytvoriť každú bezpečnostnú značku priamo na mieste a vždy, keď je to potrebné. Znížte počet nehôd na pracovisku a zvýšte produktivitu vďaka vhodne umiestnenému vizuálnemu značeniu na pracovisku.

 

BBP12Nová tlačiareň BBP™12 na označovanie káblov, komponentov, produktov a laboratórnych vzoriek

Brady uvádza na trh novú tlačiareň štítkov BBP™12, stolové tlačové zariadenie s výborným pomerom cena-výkon, ideálne na označovanie káblov, komponentov, produktov a laboratórnych vzoriek. BBP12 je kompaktná tlačiareň, ktorá ponúka vysokorýchlostnú tlač 100 mm za sekundu a umožňuje tlačiť širokú škálu vysokoodolných a špecializovaných identifikačných štítkov Brady.

 

Ams feederFlexibilný podávač štítkov pre SMT linky prináša cenovo dostupné riešenie spätnej sledovateľnosti pre akúkoľvek prevádzku

Nadnárodný špecialista na značenie, spoločnosť Brady, a nemecká spoločnosť AMS Software & Elektronik uzavreli partnerskú spoluprácu s cieľom priniesť výrobcom elektroniky v celom regióne Európy, Blízkeho východu a Afriky špičkové, automatizované a cenovo dostupné podávače štítkov pre systémy spätnej sledovateľnosti.

WorkstationJednoduché navrhovanie bezpečnostných značení s novým softvérom Brady Workstation

Nové užívateľské prostredie Brady Workstation umožňuje používateľom vytvárať bezpečnostné značky, označenia CLP, značenia potrubí a vizualizácie procedúr Lockout/Tagout len niekoľkými kliknutiami. S týmto voľne stiahnuteľným aplikačným prostredím s prívetivým používateľským rozhraním získate všetky vzory bezpečnostných značení na dosah rúk.

Printer collageTvorba bezpečnostných značiek podľa potreby

Predstavte si, že máte možnosť vytvárať, aktualizovať alebo obnovovať značenie priamo na mieste a kedykoľvek je to potrebné. „So špecializovanou tlačiarňou bezpečnostného značenia od Brady môžete tlačiť akékoľvek bezpečnostné značky na želanie a vždy, keď ich potrebujete,“ hovorí Tom Bieseman, produktový manažér pre bezpečnostné systémy Brady pre EMEA.

BMP21 LabZabudnite na popis perom, tlačený štítok nikdy nesklame

Nová príručná tlačiareň BMPTM21-LAB spoľahlivo označí každú vzorku.Brady, globálny leader v priemyselných a bezpečnostných tlačových systémoch a riešeniach, uviedol na trh novú príručnú tlačiareň štítkov BMPTM21-LAB, ktorá bola vyvinutá pre označovanie a identifikáciu životne dôležitých vzoriek.

BMP41

Spoločnosť Brady uvádza novú tlačiareň štítkov BMP™41

Nová odolná prenosná tlačiareň umožňuje ľahkú potlač štítkov priamo na mieste výkonu práce – či už ide o elektroinštalačné, dátové, alevo telekomunikačné aplikácie, alebo priemyselné alebo laboratórne prostredie.

BBP85

Tlačiareň etikiet a štítkov BBP85™ na veľké formáty a viacfarebnú tlač

Nová priemyselná tlačiareň ponúka jednoduchý operačný systém, viacfarebnú tlač a 254 mm široký výstup.

 

BBP33

Tlačiareň štítkov Brady BBP™33

Spoločnosť Brady, popredný výrobca tlačových systémov a materiálov pre značenie, uvádza na trh tlačiareň štítkov BBP™33. Nový tlačový systém Brady s jednoduchou obsluhou využíva „vkladacie“ spotrebné materiály, vďaka čomu ich dokáže používateľ kompletne vymeniť za menej ako 20 sekúnd bez nutnosti nastavovania či kalibrácie.

 

LAB35

Riešenia Brady pre označovanie vzoriek v laboratóriách

„Predstavte si trvácne označenie testovaných vzoriek z odberov, ktoré budú spätne identifikovateľné po celý váš život. Presne to vám ukážeme!” – zanietene tvrdí David Walmsley zo spoločnosti Brady.

 

Android

Novinka: Tlač štítkov z mobilu

Nové tlačiarne štítkov Brady BMP™51 a BMP™53 s technológiou Bluetooth® Vám umožňujú tvorbu, úpravu a tlač štítkov pomocou inteligentného telefónu s operačným systémom Android.

Loto completDajte úrazy na pracovisku pod zámok

Každý rok sa tisíce ľudí na celom svete stanú obeťou závažných pracovných úrazov. Najnovšia rada bezpečnostných visacích zámkov Brady ponúka maximálnu ochranu pred zásahom elektrickým prúdom. Ľahké a malé zámky s odolnou konštrukciou sú totiž nevodivé.

brady celesticaPrestížne ocenenie od spoločnosti Celestica

Spoločnosť celestica udeľuje spoločnosti brady ocenenie pre dodávateľa 2010 Total Cost Of Ownership (TCOO)

 

 

BBP31Inovatívna tlačiareň značení BBP™31

Spoločnosť BRADY predstavuje novú éru v tlači štítkov a značiek – novú tlačiareň BBP™31. Vďaka veľkému dotykovému displeju s intuitívnym ovládaním môžete mať všetky typy značenia doslova v malíčku.

 

 

Toughstripe

TOUGHSTRIPE™ - Viac ako len podlahové značenie 

Výrazné a spoľahlivé podlahové značenie je dôležitou súčasťou politiky BOZP a filozofie štíhlej prevádzky. Platí to rovnako pre veľké haly aj malé dielne. Spoločnosť BRADY, špecialista na bezpečnosť a značenie, prináša ideálne riešenie pre túto oblasť – podlahové značenie Toughstripe™.